Про компанію

Приватне підприємство «Автоспецдеталь» м. Київ є розробником та виробником паливних фільтрів-сепараторів з підігрівом (серії ТФС-2000, ТФС-2002А, ТФС-3000 та ін.) для дизельних двигунів легкових, вантажних автомобілів, автобусів, мікроавтобусів, будівельної та сільськогосподарської техніки, електростанцій вітчизняного та іноземного виробництва тощо. Окрім вищезгаданного, підприємство виконує спецзамовлення, що не підпадають під жодну із перерахованих категорій. 

Підприємство засноване в 1991 році як науково-виробниче об’єднання з метою розробки та виготовлення інноваційного продукту у галузі зв’язку, автоматизації технологічних процесів в галузі виробництва товарів широкого вжитку.

Також, були розроблені прибори, що полегшують запуск бензинових двигунів взимку, потім пристрої для підігріву дизельного палива для експлуатації дизельного транспорту в суворих кліматичних умовах. Треба відмітити, що для реалізації даних проектів була опрацьована технологія і налагоджене виробництво спеціальної позисторної кераміки, яка по своїм технічним характеристикам аналогів не має. Відмінною особливістю наших нагрівальних пристроїв є унікальність їх технічних характеристик. Вони довговічні, автоматично підтримується температура, не є критичними до коливань напруги, безпечні.

Починаючи з 2002 року, підприємство розпочало розробку повноцінного комбінованого фільтра грубої та тонкої очистки дизельного палива з вбудованим підігрівом моделі ТФС-2002. Фільтр виявився унікальним як по своїм технічним, так і по експлуатаційним характеристикам. Були максимально використані стандартні комплектуючі, які дозволяли експлуатувати та обслуговувати фільтри в будь-якій точці колишнього СНД.

Починаючи з 2020 року підприємство розпочало виробництво нової моделі фільтра-сепаратора ТФС-3000 із іще більш покращеними експлуатаційними характеристиками.

Повернутися на головну сторінку